Не наважились звернутись до Тередо?
Пропонуємо Вашій увазі наступну інформацію щодо Наших конкурентних переваг

Конкурентні переваги ТОВ “ІК “Тередо” по Майклу Портеру:

  1. Індивідуальність рішень. Тередоінжинірингова компанія і ми займаємось не лише банальним перепродажем готової продукції. Шляхом проектування і конструювання ми підбираємо і адаптуємо обладнання під Ваші конкретні умови.
  2. Універсальність рішень. Ми виробляємо одночасно електротехнічну, гідравлічну, пневматичну, газову продукцію (і їх довільні комбінації) для застосування в сфері автоматизації виробництв.
  3. Універсальність підходів. Виконуємо як проекти”під ключ” так і самі не значні за обсягом підрядні роботи.
  4. “Культура експлуатації”. В обов’язковому порядку розбираємось і враховуємо “культуру експлуатації” Вашого виробництва для досягнення додаткової якості продукції і зручності її використання за призначенням.
  5. Економія Ваших фінансових затрат. Тередо – це молода команда і поки ми в процесі розвитку собівартість виробництва нижча ніж у більш старших та досвідчених колег (конкурентів). За рахунок цього ми здатні запропонувати якісне обладнання та послуги за нижчими цінами.
  6. Сучасні методи проектування та конструювання. Розбудовуємо і налагоджуємо виробничі процеси з використанням останніх досягнень науки та техніки: методик, методів, підходів, технічних та програмних засобів. Використовуємо методи Візуального (3D) проектування.
  7. Ми в тренді. Заходи з відвідування виставок, конференцій, семінарів, курсів підвищення кваліфікації співробітників різних напрямків діяльності включено в плани підприємства на офіційному рівні (як вихідні дні в державні свята).  Якщо в світі придумали щось нове – ми про це обов’язково дізнаємось і запропонуємо Вам!
  8. Підвищена “прохідність”. Здобули й використовуємо великий досвід багатостороннього узгодження контрольної технічної документації: технічні завдання, програми і методики випробувань, плани якості, акти і протоколи, звіти тощо.
  9. Достатня мобільність. У нас відсутні власні літаки і корпоративні потяги, але є автомобілі для “наших” (українських) доріг. Готові в зазначені терміни прибути в узгоджену локацію для виконання перед-договірних та договірних умов та вимог.
  10. 3 роки гарантії на виробничу продукцію після її введення в експлуатацію або 4 роки гарантії з моменту її постачання (що настане першим).